Podzimní část nemůžu hodnotit jinak než pozitivně. A hned na začátku musím konstatovat, že se veškerý náš pokrok odráží od naprosto skvělé tréninkové morálky. Drtivá většina borců má docházku nad 90%, za což jim patří můj dík!!!

Tabulkové osmé místo se ziskem 16 bodů za 5 výher a jednu remízu je určitě nad očekávání dobrý výsledek. Připomenu-li dvě utkání, která se nám vyloženě nepovedla, byli bychom ještě spokojenější. Ale i takhle, kdy v tabulce pod námi jsou takové týmy jako Čáslav, Cidlina, Kolín či Náchod (a už teď jsme na tom bodově líp, než za celou loňskou sezónu), panuje spokojenost a odhodlání se na jaře naší kombinační hrou prodrat v tabulce o několik příček výš.
Mezi tahouny patří již tradičně Ondra Pavlík (s 23 góly jeden z nejlepších střelců celé žákovské ligy). Nově se do pozice teamleadra prosadil i Kubáno Harvey (FC Vrchlabí) a obrovský výkonnostní skok předvedl David Metlický, který se stal i stabilním kapitánem týmu. Určitě stojí za zmínku výkony Filipa Klazara, který nás od této sezóny, stejně jako Kubáno, posílil přestupem z FC Vrchlabí. Naprostou jistotou je potom Tomáš Okrouhlický mezi třemi tyčemi.
Také chci vyzdvihnout spolupráci s týmem FC Vrchlabí. Možnost využití možností, které se nám momentálně nabízejí, je bezesporu přínosem pro oba kluby.
Všem gratulace k předváděným výkonům a přání zdraví a morální síly do další práce, která nás čeká!!!
UČIT SE, BAVIT SE A HRÁT SI ;-)

Komentáře jsou uzavřeny.