MFK Trutnov – FC Sellier & Bellot Vlašim

Výsledek: 1 : 1 (0 : 0, 1 : 1, 0 : 0)

Trutnov: Okrouhlický (2), Dvořák (2), Fešar (2-), Harvey (1-), Kábrt (2-), Karlík (2-), Klápště (2-), Klazar (2), Leier (2), Marsch (2-), Metlický (1-), Pavlík (1-), Rada (2), Stefanidis (2), Široký (2-)

Dnešní zápas, hraný na trutnovské umělce, jsme po takticko-herní stránce zvládli na výbornou. Silnému, herně výtečně připraveného soupeři z Vlašimi, jsme za celý zápas byli vyrovnaným protivníkem a konečná remíza je zasloužená. Byť my z ní určitě dík poměru počtu příležitostí máme přeci jenom o chloupek větší radost.

Po celý čas jsme vzorně dostupovali hráče soupeře, který měl s naší hrou veliké problémy a nedokázal se dostat plně do hry. Naši jedinou hrubku sice nekompromisně potrestal v 50. minutě, kdy po přečíslení ani výborný Tomáš Okrouhlický v bráně nedokázal zabránit míči v cestě do naší sítě, ale nám se podařilo nejkrásnější akcí zápasu vyrovnat v 58. minutě Radičem, kterého ke skórování vybídnul geniální průnikovou přihrávkou Ondra Pavlík (dnes hráč zápasu).

V poslední třetině ohrozil soupeře několikrát Kubáno Harvey, na stranu druhou nám několikrát zatrnulo při akcích hostujících borců. Především absolutně poslední příležitost v 90. minutě nehezky zaváněla druhým gólem.

Ve zkratce: 
defenzivní hra = 1- (stále máme na čem pracovat, ale takhle by to šlo)
ofenzivní hra = poslední dobou to, v čem nás tlačí bota. Rychlost (absolutní i reakční), důraz, odvaha, sebevědomí či fotbalová chytrost/drzost – :-(:-( Přesto věřím, že se útočníci časem začnou prosazovat. Všem doporučuji domácí přípravu nad rámec TJ, kdy rád pomůžu s individuálním plánem pro každého.

 

Komentáře jsou uzavřeny.