MFK Trutnov U14 – FK Náchod U14

Výsledek: 3:4 (0:3)

Branky MFK: 42. a 72. Ondra Pavlík, 43. Radek Marsch

První poločas utkání s naším tradičním rivalem se odehrával podle scénáře, kterého se chceme už konečně oprostit. Nervozita, strach HRÁT fotbal a z toho pramenící chyby. K tomu obrovské množství míčů, které ztrácíme při rozehrávce přes střed zálohy. Tím umožňujeme soupeři nás dostávat pod tlak a neustále ohrožovat Tomáše v bráně dalekonosnými projektily. Bohužel tři dělovky skončily v síti a první půle končí naprosto zbytečně rozdílem třídy 0:3.

Přestávka v kabině, naplněná diskuzí na téma: CO S TÍM 😀 S kolegou mícháme sestavou, na střed posouváme k Radičovi kapitána Dejva Metlického a ejhle – ono to jde. Bleskurychle snižujeme na 2:3 (42. minuta Ondra Pavlík a 43. minuta Ráďa Marsch) a i nadále máme otěže zápasu pevně v rukách. To je přesně hra, kterou se chceme presentovat, která nás baví a kterou se snažíme na každé TJ dostávat hluboko pod kůži!!! Za povedené kombinace sklízíme potlesk a uznání i od náchodských fanoušků. K naší škodě se nám nedaří přidat další góly a po našem dalším nedorazu v defenzivě se nám podařilo už jenom snížit na 3:4 (72. minuta Ondra Pavlík). Přesto mě naše hra naplnila radostí a optimizmem do dalších kol.