FK Dukla Praha – MFK Trutnov U14

Výsledek: 1 : 16 (0 : 9)

Branka MFK: Metlický David

MFK Trutnov: Okrouhlický, Pavlík, Dvořák, Klápště (41. Marsch), Fešar, Rada, Široký (50. Karlík), Leier, Metlický, Kábrt, Andrejs

Přestože jsem věděl, že Dukla se svým „A-týmem“ je v této kategorii zcela mimo naši realitu (v Náchodě, kde jsem je sledoval, nastoupilo podle vyjádření trenérů jejich „béčko“ namíchané o pár kluků z „céčka“), takový kolotoč jsem opravdu nečekal. Přesto jsem se rozhodl odehrát zápas otevřeně, kdy měli naši borci příležitost poznat špičkový fotbal ve všech jeho aspektech. Než prohrát na Julisce „pouze“ o pět gólů a nic nezískat, to radši takový kotel a zjištění, kolik toho máme ještě před sebou.

Za obrovské pozitivum považuju skutečnost, že kluci ani při narůstajícím skóre nerezignovali a stále chtěli hrát to, co máme za svůj cíl. Bohužel nemůžeme v tuto chvíli takovému soupeři konkurovat v rychlosti zpracování, kombinace, ani hry jako takové. My jsme zatím stále ve stádiu zažívání si herních činností. Zrychlení hry budeme řešit na jaře tak, abychom nezanedbali rozvoj individuálních schopností každého z našich talentů.

Komentáře jsou uzavřeny.