SK Sparta Kolín – MFK Trutnov

Výsledek: 6:0 (3:0)

Na rozdíl od minulého týdne, kdy jsme mohli litovat ztráty bodů po hloupé prohře, dnes zcela po zásluze odjíždíme z Kolína s výpraskem. Nemá smysl hledat příčiny kolem nás. Chyby v těch nejzákladnějších herních činnostech, alibistické dostupování, mizerné nasazení, špatný pohyb bez míče, neochota máknout – to jsou aspekty, které musíme eliminovat a to co nejdřív.
Myslet si totiž, že nám bude stačit v zápase občas popoběhnout, je obrovský omyl.

Soupeř byl běhavější, bojovnější, rychlejší, důraznější … smutná skutečnost, se kterou musíme něco udělat. Jinak než přitvrdit na trénincích to bohužel nepůjde.

Dnešní známkování, které odráží dění na hrací ploše (3 je standartní výkon dle vlastních možností bez srovnání s druhými. Čím nižší známka je, tím víc se dotyčnému zápas povedl):

Tomáš – 3
Dejv – 2
Klapka – 4
Fešák – 4
Michal – 2
Dvořka – 3
Radič – 2
Šíře – 4
Šimon – 3
Radek – 3
Martin – 4
Ondra – 3
Anne-Marie – neboduju, ale smekám 🎩

Z toho plyne, že máme určitě na víc než všude dostávat nálože. Je ale nutná ochota makat a makat a makat. Známka se potom musí pohybovat někde na úrovni dvojky, protože kde jinde bychom měli jet „na krev“, než v ostrém zápase?!?!?

Přesto, že se nám zápas nepovedl úplně podle našich představ, všem děkuju. Tvoříme TEAM, i když se nedaří. A pořád je to jenom fotbal pro radost. 😉

Komentáře jsou uzavřeny.