penalty dali: Čechovič, Navrátil, Strasser, A.Sováková, Lukáš
penalty nedali: Borovski, Sapár
Jednu penaltu Matěj Šimůnek chytil

MFK Trutnov: Šimůnek – Stránský, A. Sováková, Strasser, Borovski – Klejna, Čechovič, Sapár, Neradová – K. Kondos (61. Navrátil), Kalenský (53. Lukáš)

Rozhodčí: Kazda – Kučera, Kmitovská

Utkání s vedoucím týmem tabulky se nám příliš nepovedlo. Za celý zápas jsme měli minimum šancí, chybělo nám tempo, přesnost, rychlejší práce s míčem a bohužel u některých hráčů i chuť. Dozadu to bylo solidní, velmi dobře si počínal gólman Matěj Šimůnek a opřít jsme se mohli o stoperskou dvojici Anetka-Pavel. Směrem k soupeřově brance již to ale bylo výrazně horší, tam nám chyběla kvalita, nasazení, touha se prosadit, některé naše ofenzivní snažení bych se nebál nazvat až trapné. Celé utkání bylo vyrovnané, byly pasáže, kdy byl soupeř fotbalovější, poté i takové, kdy jsme platonickou převahu měli my. V prvním poločase jsme měli jednu tutovku, ale Pavlovi se z malého vápna nepodařilo propálit hradbu bránících hráčů. Soupeř měl dvě šance, s oběma si Mates skvěle poradil. Zejména jeho zákrok po rohovém kopu, kdy vytáhl jistý gól od týče, byl přímo famózní. Druhý poločas začal velmi nešťastně, při střetu Matese s hráčem soupeře Matyášem Víchem došlo k velmi vážnému zranění kolene Matyáše, na hřišti zasahovala rychlá záchranná služba a dvacet minut se nehrálo. Po této nešťastné události již se zápas pouze dohrával, neboť hráči to měli stále před očima. Rozhodnout mohl soupeř i my. Mrzí zejména zakončení Martina Klejny, který nejprve po pěkném náběhu na přihrávku Radka Lukáše vstřelil branku, bohužel slečna asistentka mu odmávala ofsajd, a tu samou situaci o tři minuty později nezvládl, ač byl v jasné šanci a mohl zakončit, okamžik střely prováhal, nechal se doběhnout a nakonec z toho byl jen roh. Obrovská škoda, to byla megatutovka ! V závěru utkání jsme měli k dispozici ještě trestný kop z poměrně zajímavé vzdálenosti, ale střela Dana neměla patřičné parametry, aby s ní měl golman soupeře výraznější práci. Utkání tedy skončilo 0:0 a šlo se na penalty. Hráčům jsme nechali volnost, ať se dohodnou a jde kopat ten, kdo si hlavně věří, má sebevědomí. Nepovedlo se, na druhou stranu pokud jde někdo kopat penaltu se slovy „já ji stejně nadám“, jinak to ani dopadnout nemohlo. Plusový bod tedy bere Chrudim, z mého pohledu zaslouženě.
Hráči soupeře Matyáši Víchovi přejeme brzské uzdravení a návrat za zelený pažit !