Trutnov: Šimůnek – Gnol, A. Sováková, Stránský, Strasser – Borovski, Navrátil, Sapár, Neradová – Kalenský (52. Ondráček), G. Kondos (86. Novák)

Rozhodčí: Šťastný

ŽK: 1:0

diváků: 100

Utkání v Jablonci jsme nastoupili nejen bez zraněných Štěpána Čechoviče a Kosti Kondose, ale i bez vodáků Martina Klejny a Kuby Kuldy a zahájili ho přímo hrozivě, když v 7. minutě jsme prohrávali již 3 : 0! Poté jsme hru zčásti vyrovnali, Georg Kondos trefil krásnou střelou břevno a po pěkných přihrávkách Pavla Strassera a Martina Sapára Ondra Borovski snížil. Druhou půli jsme neodehráli špatně, trefili tyč a další dvě příležitosti neproměnili. Domácí svoji kvalitu potvrdili ještě dvěma brankami, když další šance neproměnili. Jablonec vyhrál zaslouženě, jeho hráči byli rychlejší a fotbalovější, navíc mají ve svém středu reprezentanta Černáka. Škoda jen toho úvodu, a rovněž dvou branek, které Mates jinak standartně nedostává. Děkuji klukům z mladšího ročníku, zejména Jirka Ondráček Lukášovi Kalenskému, kterého vystřídal, ukázal, jak se bojuje. Za týden hrajeme poslední žákovské utkání, v sobotu hostíme v HSM Třebeš. Tímto bych chtěl rodiče a všechny fanoušky na naše rozlučkové utkání pozvat.