Výsledek: 5 : 7 (5 : 3)

FK Čáslav U17 – MFK Trutnov U17

Výsledek: 7 : 4 (4 : 3)

Realizační tým MFK Trutnov:

V utkání s Viktorkou jsme v 18. minutě vedli 5:0 a vypadalo to na poklidný průběh. Bohužel opak byl pravdou – kluci si na hřišti začali dělat svou vlastní hrů a konečný výsledek jen vypovídá o tom, jak moc se jim to vyvedlo.

I na hřišti Čáslavi jsme ještě ve 36. minutě vedli 3:2 a z brejků mohli vstřelit další góly, následně však přišly laciné chyby (ba přímo kiksy) a ty nás vlastně připravily o lepší výsledek.

Utkání jsou od začátku přípravy vesměs stejná. Trápíme se téměř ve všem. Či spíše, základem toho trápení jsou neskutečné kiksy v obranné činnosti, které se nad nevidějí ani v mladší přípravce Horní Branné. Během dovolenkového léta nebylo moc času na spoustě věcech zapracovat (vždy totiž někdo chyběl..), uvidíme, jestli se na přístupu něco změní počátkem školního roku (nebo se zase najednou všichni začnou pilně učit a na hřiště budou chodit ještě méně než „do houslí“). Krom Bohemky ani jeden soupeř lepší hráče neměl, takže vše je jen o přístupu a zodpovědnosti při trénincích a následně v zápasech, hledat chyby jinde je vážně jen lenost dnešní doby..