RMSK Cidlina – MFK Trutnov

Výsledek: 5 : 2 (1 : 2)

Branky: Hrnčíř a vlastní

MFK Trutnov: Turek – Metlický, Turner, Macela (59. Červený), Ondráček (54. Vlach) – Ikri (54. Stefanidis), Jirousek (54. Hetflejš), Voňka, Andrle – Hrnčíř, Pavelka

Rozhodčí: Horáček

ŽK: 0 : 1

diváků: 10

 

Hodnocení realizačního týmu:  V zápase se projevila celoživotní bolest trutnovských mladíků, a to (zlo)zvyk práce na naší „umělé trávě“. Jakmile už několik let vyrazíme na přírodní trávu (a k tomu menších rozměrů jako v sobotu v Chudonicích), výkony všech kluků obrovsky klesají. Tak tomu bylo i v Bydžově. Z celého střetnutí lze kluky pochválit pouze za deseti-minutovku první půle, kdy jsem hráli v deseti. Jinak jsme se tradičně trápili ve všech fotbalových dovednostech. No a když jsme ve druhé půli za vedoucího stavu domácím namazali na tři rychlé góly, bylo po nás, poté jsme již dohrávali ve velké křeči a utrpení.

Naše chyby (či spíše kiksy) se neustále opakují. Na něčem pracujeme celý týden v tréninku, něco si řekneme před zápasem v kabině, ale na hřišti to bývá úplně obráceně. Už to je pomalu na nějakého psychologa, protože i tato prohra byla v hlavách. Plus se k tomu tentokrát přidalo i to, že ne všichni kluci měli 100% zápasový (či tréninkový) přístup! S hráči to hodláme celý týden řešit, uvidíme jak se to projeví příští sobotu v Ústí nad Orlicí..

Zanechat odpověď.