MFK Trutnov: Laštovka – Vlach (46. Šklíba), Kulda, Volman – Taláb (58. Klejna), Hetflejš, Sapár, Bednář (65. Stefanidis) – Ondráček, Kondos (65. Červený), Gnol (59. Strasser)

Rozhodčí: Slavíček

ŽK: 1 : 0

diváků: 45

Hodnocení realizačního týmu:

Jak se v Česku traduje – „po posvícení přichází sra*ka“ a v našem nedělním případě byla obrovská a více méně postihla téměř všechny trutnovské hráče. Na domácí „umělé ploše“ jsme předvedli obdobný výkon, jako před 14 dny s Admirou. Tedy – bez bojovnosti, chuti a fotbalovosti. Z celého utkání se nám něco dařilo snad deset minut v závěru první půle a deset v konci zápasu. A když za stavu 0:1 neproměníme ani pokutový kop, vyhrát opravdu nelze. Pro nás velké zklamání z přístupu k zápasu, kdy si kluci asi mysleli, že všecko přijde samo, aniž by se třeba zpotili. Soupeř byl o trochu starší, vyspělejší, rychlejší a bojovnější, ve všech nedělních atributech nás 100% přehrál a zaslouženě bral 3 body. Nebýt našeho brankáře a laxních řešení od svitavských, mohl být konečný výsledek ještě ostudnější..