Trutnov: Laštovka – Taláb (52. Rohrbacher), Vlach, Macela, Gnol – Klejna, Sapár, Hetflejš, Bednář – Ondráček (57. Červený), Pavelka.

Rozhodčí: Cichra

ŽK: 0 : 1

Diváků: cca 20

Realizační tým MFK Trutnov:

Vyrovnaný, bojovný začátek z obou stran a zbytečná penalta na 1:0. Dále jsme 20 minut dominovali, neproměnili dostatek velkých příležitostí a domácí lobem od rohového praporku zvyšují na 2:0. I do druhé půle jsme vstoupili aktivně, ale další dvě laciné branky rozhodují zápas a poté už slabá vůle a morálka naši snahu stoply.

Zápasy na přírodní trávě nám nadále moc nesvědčí, je vidět, že kluci se po iks letech tréninků na umělce s tímto srovnat moc neumějí. Fotbalově to třeba až tak špatné není, ale individuální kiksy nás obrovsky srážejí dolů. Za nedělní utkání lze pochválit asi jen Pavelku, který alespoň bojoval, zbytek kluků střídalo lepší momenty s hrůzostrašnými, někteří ale měli těch lepších hodně pomálu. Nyní nás čeká 14 dní volna, jsme zvědaví, jak se k tomu kluci tréninkově postaví, protože sami musí cítit, že jaro je zatím z jejich strany hodně nemastné-neslané.