Trutnov: Laštovka – Taláb, Kulda, Gnol, Červený (53. Strasser) – Rohrbacher (75. Valeš), Borovski, Duch (56. Hetflejš), Klejna (78. Volman) – Pavelka (65. Kondos), Ondráček

Rozhodčí: Slavíček

ŽK: 2 : 5

diváků: 50

Realizační tým MFK Trutnov:
Znovu jsme museli sestavu látat a hodně v ní improvizovat – když nám zbyli poslední dva obránci, byla to opravdu dřina. V rámci možností se s tím kluci poprali, ale těch zbytečných chyb tam stejně bylo mraky. No a když nás zase nepodržel brankář Laštovka (na dvou gólech měl velký podíl), je vůbec s podivem, že jsme dokázali zápas dotáhnout do vítězného konce.
Za nás, jsme byli v zápase mírně lepším týmem, soupeř znovu využíval nakopávaných míčů a ty nám tradičně dělaly chvilkami potíže. My se snažili hrát fotbal, leč ve finále tomu vždy něco chybělo tak se „šlo do kabin“ s dvoubrankovým mankem. I tak jsme ale zdůrazňovali, že nic není ztraceno a že vývoj jsme schopni otočit. To se nakonec i podařilo, i když ve velkém dramatu. Zaslouženě jsme srovnali na 3:3, bohužel po dalším kiksu v obraně Bydžov udeřil počtvrté. A my se z toho oklepali až v závěrečných minutách. Nejdříve Kulda proměnil s přehledem penaltu a tři minuty před koncem z brejku otočil výsledek do prázdné Valeš. Situaci předcházel sporný ofsajdový moment, který očekávaně více než rozčílil hostující lavičku a tak se dohrávalo ve velkých emocích, jak na hřiště, tak i za lajnami. Po dodatečném prozkoumání na videu je však vidět, že o ofsajd se v té chvíli opravdu nejednalo! V sobotu tak v Horňáku zvítězil o něco šťastnější celek, hosté se chvilkami předvedli v hodně dobrém světlem, hlavně v záložní formaci mají šikovné kluky. Naše hráče musíme pochválit na bojovnost až do závěru zápasu, za to, že se snažili hrát fotbal a že v rámci možností to vydrželi i s disciplínou.