MFK Trutnov – FC Sellier&Bellot Vlašim

Výsledek: 0 : 3 (0 : 2)

MFK Trutnov: Turek – Metlický (41. Hrnčíř), Kraus, Macela, Vlach (71. Volman) – Ikri (64. Langer), Andrle, Hetflejš, Jirousek – Toman, Pavelka (59. Červený)

Rozhodčí: Braun

Bez karet.

diváků: 35

Hodnocení realizačního týmu:

Závěr podzimu nám výsledkově bohužel nevychází. Tentokrát jsme začali parádně, po pár vteřinách mohl skórovat Pavelka, chvíli po něm dokonce dal góla Kraus, ten pro ofsajd neplatil.. Jenže, poté došlo i na naše smutné „tradice“ – obrovské chyby/megakiksy a soupeři jsme darovali jednoznačné vítězství.

Jinak zápas probíhal z naší strany jako obvykle, snaha – bojovnost – leč spousta nevynucených chyb, které nás zbytečně psychicky sráží dolů. A do toho na naše kopačky dorazila v posledních týdnech i střelecká impotence, to co neproměníme je až neskutečné.

Neznámého soupeře z daleké Vlašimi chválíme za předvedený výkon, ačkoliv nebyl tak fyzicky vyspělý, předvedl snaživý a běhavý výkon a je s podivem, že se nachází u dna tabulky.

My si v týdnu musíme říci co dál, minimálně u některých hráčů. Zda-li bude mít vůbec cenu celou zimu trénovat, či se kluci budou raději setkávat na místních diskotékách a v trutnovských putykách.. Bohužel nejsme Sparta, abychom v zimní pauze většinu fotbalistů vyházeli a následně přivedli posily z Izraele či Indie..

Zanechat odpověď.