MFK Trutnov: Laštovka – Vlach, Kulda (81. Pavelka), Volman, Gnol – Taláb (55. Bednář), Hetflejš, Sapár, Rohrbacher (53. Klejna) – Červený (62. Borovski), Ondráček (69. Macela)

Rozhodčí: Švagr

ŽK: 0 : 1
ČK: 0 : 1

diváků: 15

Hodnocení realizačního týmu: Na krásném benešovském pažitu se začalo z obou stran svižně a vcelku vyrovnaně. Po čtvrthodině jsme aktivitu převzali my a během první půle se dostali do 2-3 příležitostí, které mohli skončit gólem. Naopak na druhé straně přišly naše tradiční obranná zaváhání, které však domácí trestuhodně neproměnili. Chvíli po změně stran jsme šli po dvou zaváháních do dvoumankového manka, a pár minut na to, nedisciplinovaností Vlacha, i do deseti. Zbraně jsme však nesložili, dvěma góly jsme srovnali stav a otáčka výsledku visela ve vzduchu. Ale když v poslední vteřině neproměnil tisíciprocentní gólovku Borovski, dospělo utkání do remízy a následných penalt.

Výkon jsme v Benešově nepředvedli vůbec špatný, snad všichni kluci přistoupili k zápasu zodpovědně a škoda jen našich tradičních mezírek v obranné činnosti. A vlastně i v nedůrazu v soupeřově šestnáctce. Největší pochvalu tentokrát dáváme těmto třem: Kulda, Gnol a Volman. Samostatnou kapitolou byl ale výkon „trojice sudích“ (hlavně asistentů, z nichž jeden byl laik a druhý….škoda slov), s nimi ta hra byla v sobotu večer o dost těžší…