FK Meteor Praha VIII U16 – Trutnov U17

Výsledek: 3 : 1 (2 : 0)

Branka: Kulda

Trutnov: Laštovka – Gnol, Kulda (77. Valeš), Macela, Volman – Taláb (69. Ondráček), Hetflejš, Sapár, Klejna (56. Borovski) – Pavelka, Červený (50. Rohrbacher)

Rozhodčí: Nejedlo

ŽK: 2 : 1

Diváků: 20

 

Realizační tým MFK Trutnov:

,,Určitě jsme od kluků očekávali lepší výkon! První půle..to byl z obou stran fotbalový chaos, oba celky se na hřišti více motali, než aby předvedli něco fotbalovějšího. I tak se oba, více méně náhodou a po chybách, dostali do gólových příležitostí. Nejdříve v samostatném úniku zklamal pomalou kličkou Taláb, chvíli poté trefil břevno Červený a odražený míč nedokázal do odkryté branky dostat Pavelka. Domácí tak trestali. Nejdříve předvedl nedůraz před vápnem Hetflejš, po něm šel laxně do souboje Kulda a následné dvě střely Meteoru skončily v síti nešťastného Laštovky. Mírné zlepšení nastalo po změně stran. Kulda dokonce po rohovém kopu snížil a dalších 20 minut viselo vyrovnání ve vzduchu. Bohužel, málo důrazu v domácí šestnáctce a pověstné štěstíčko byly proti. Tečku za sobotním nevydařeném zápase dala zbytečná penalta pět minut před koncem.

Závěrem – herní projev tedy nic moc, spíš nic, některým hráčům se střetnutí zase nevydařilo a nenechali na hřišti maximum. O přístupu se budeme určitě bavit celý týden, a pokud bude kde, třeba i něco natrénujeme. Malá pochvala míří jen ke druhému poločasu, kdy jsme se alespoň jakž-takž snažili a dokud „byly síly“, tak i bojovali.!

Komentáře jsou uzavřeny.