MFK Trutnov: Hofírek – Volman, Turner, Macela, Ikri – Andrle, Voňka (46. Stefanidis), Hetflejš, Jirousek (70. Langer) – Hrnčíř (45. Pavelka), Toman (58. Červený)

Rozhodčí: Gunitš

ŽK: 0 : 1

diváků: 65

Hodnocení realizačního týmu:

Naše plány nabourala třetí minuta a tradiční obranné zaváhání celého týmu = jednoduchá branka pro domácí 1:0. My jsme se paradoxně probudili až po pětadvaceti minutách hry, kdy nám hlavní sudí sporně na 10 minut (!!!) vyloučil Hrnčíře. Za dobu v deseti jsme stačili zahodit tři velké příležitosti. V neproměňování příležitostí jsme pokračovali i po změně stran, ale když nejsme schopni trefit ze tří metrů ani prázdnou branku, pomýšlet na body nemůžeme. V závěru jsme vsadili vše na útok, když jsme měli nahoře pět hráčů, ale naše řešení situací před brankou domácích bylo marné, marné a ještě jednou marné. Dukláci nás v posledních minutách zaslouženě ještě dvakrát potrestali.

Celkově shrnuto nám zápas na malé pražské umělce moc nevyšel. Většina hráčů zahrála hodně pod své možnosti. Ale i tak jsme se vypracovali dostatek šancí, že se na Julisce vyhrát dalo – jejich proměňování je však na úrovni pouťového turnaje někde v Peci pod Sněžkou.. Za snahu trochu chválíme Hetfleiše, za dobrý výkon gólmana Hofírka, ve druhé půli konečně zahrála i dvojička Andrle a Jirousek.