Trutnov: Hofírek- Metlický, Hrnčíř, Uiberlay, Turner – Toman, Stefanidis, Valášek, Zahálka (86. Hetfejš) – Andrle, Jirousek

Rozhodčí: Rychtár

ČK: 1 : 0 (73. Uiberlay)

Pavel Matějka, trenér MFK Trutnov:

První poločas nepřinesl mnoho krás, kdy se hrálo spíše uprostřed hřiště. Soupeř hrozil z rychlý protiútoků, které nedokázal dobře vyřešit. My jsme drželi míč, ale za celý poločas se nám prakticky nepovedlo ohrozit bránu soupeře. Ve 40. minutě soupeř udeřil po naší nedůslednosti, a tak do šaten soupeř odešel s vedením 1:0.
V šatně jsme si s kluky řekli, že tento zápas neprohrajeme!!
Do druhého poločasu jsme vstoupili s tím, že v obraně budeme důsledně bránit, a  pak přijde i šance v útoku. Druhý poločas byla na klucích vidět touha vstřelit gól a zápas otočit. Začali jsme se dostávat do šancí a soupeře jsme donutili obávat se o výsledek. V 60. minutě se nám povedlo vstřelit gól hlavou po standartce 1:1. O 10 minut později Uiberlay v poslední chvíli nedovoleným způsobem zastavil soupeře a rozhodčí byl nekompromisní a našeho hráče poslal do sprchy předčasně. Kluky to spíše nabudilo a ještě více se semkli, přičemž vše vyústilo v 75. minutě, kdy byl faulován ve vápně Andrle, který o chvíli později sám penaltu proměnil 2:1.  Posledních 15 minut kluci skvěle bránili, přičemž soupeře nepustili do žádné šance a na závěr korunoval výkon týmu znovu Andrle, který dal z půlky hřiště krásný gól na 3:1. Zbytek zápasu kluci s přehledem dohráli.Kluci si zaslouží velkou pochvalu, udělali celému realizačnímu týmu velikánskou radost a sami si dokázali, že fotbal umí hrát. Na klucích byl vidět zápal pro hru a chuť porvat se o vítězství. Gratulace kluci, jen tak dál!!