TJ Jiskra Ústí nad Orlicí –  MFK Trutnov

Výsledek: 2 : 0 (0 : 0)

Branky: 54. Karlík, 64.Pinkava

Trutnov: Turek – Metlický (85. Hofírek), Dvořák, Hrnčíř, Turner (75. Langer) – Toman (80. Zahálka), Meliš ( 64. Stefanidis) , Voňka, Anderle – Valášek, Jirousek (46. Uiberlay)

 

Pavel Matějka a Milan Kaska, realizační tým MFK Trutnov:

Po relativně dobře zvládnutých zápasech s předními celky přišla hořká sprcha. Do 15. minuty jsme měli dění na hřišti pod kontrolou a doufali v plný bodový zisk. V této části nám rozhodčí upřel 300% penaltu po ukázkové kose na Ondru Tomana. To nastartovalo emoce, rozhodčí to klukům začal vracet a bylo po zápase. Následovalo mnoho žlutých karet a fotbal začal z obou stran plakat. My jsme mimo šancí Voňky a Anderleho domácího brankáře neohrozili a tak domácí po dvou chytrých střelách na branku( po našich chybách) si připsali 3 body za větší nadšení. Naše hra na přírodní trávě se nám nedařila a tudíž body v tomto utkání byly pro nás v nedohlednu. Jediné pozitivum můžeme vidět, že takto vedené utkání jsme dohráli bez červené karty a bez zranění.

V příštím utkáních nás čekají silné celky z Vlašimi a Benešova, na které se musíme dobře připravit a zapomenout na předváděnou hru v Ústí.

Komentáře jsou uzavřeny.