Hodnocení jarní části sezóny, ale i celé roční soutěže se dlouhodobě prolíná v jeden celek. Spokojeni být nemůžeme, protože po zimě jsme byli na 11.místě a po třicátém kole jsme skončili na posledním místě. Nutno podotknout, že od 10. místa se o „černého petra“ hrálo celou sezónu do posledního kola.

Co se týče soutěže, myslím si, že je ideální pro Trutnov. Přestože jsme skončili poslední, mimo TEMPA nás nikdo nepřehrál a přední týmy soutěže jsme hodně potrápili. Jelikož jsme hráli s ročníkem, který bude z 95% pokračovat i v příštím roce, měli bychom příští rok zúročit zkušenosti z uplynulé sezóny.

Proč jsme skončili poslední: za celý rok se nám nepodařilo stabilizovat kádr. Sice na papíře nás bylo 14, ale trénovalo nás v průměru 6 a k zápasu nastupovalo 9 hráčů, které jsme museli soustavně doplňovat ročníkem 2002-2003, na což jim děkujeme.

Odehráli jsme 30 zápasů, z toho 10 výher, což je málo. Pět zápasů jsme prohráli v posledních minutách a v dalších deseti zápasech jsme do 10. minuty vždy inkasovali.

Hráčský kádr. Byl a je úzký, ale svoji kvalitu měl a má. Bohužel se nám nepodařilo výkonnost stabilizovat a prodat vše co kluci umí. Proč tomu tak je, je spíše otázka pro psychologa. Je plno otázek a odpovědí na téma samotný sport, zábava, docházka, parta, puberta, vzdělání, lenost, emoce, morálka, ale i obyčejná slušnost, pokora a to vše by mělo dávat nějaký smysl. Bohužel a již poněkolikáté se všichni ve výše uvedeném ztrácíme a hledáme světlo na konci tunelu.

Do „A“ mužstva v jarní sezóně přešli na trvalo Vojta Valášek a Vašek Dvořák. Nyní do přípravy s muži jsou přeřazeni Jan Hrnčíř a Marek Voňka. Celý rok podávali nadprůměrné výkony i Ondra Metlický, Matěj Hofírek a Petr Anderle. Na jaře výraznou proměnou se zvyšující výkonností prošel Ondra Turner a Ondra Toman. Toto si myslíme, že v současnosti je více než body v soutěži.

Na závěr chci podělovat realizačním týmům U17, „A + B“ mužů za trpělivost a ochotu nám pomoci během celého roku.

Letos jsme radost z fotbalu nezažili . Je nejvyšší čas hledat cestu zpět, jestli vůbec nějaká existuje.

Přípravu na novou sezónu začínáme 18.7. v 19:00 v HSM.

Pro zajímavost počet tréninků, od toho se vše odvíjí :
Plný počet tréninků za jarní sezónu : 73. (někdy nás na tréninku bylo více trenérů než hráčů a tak jsme museli i některé tréninky zrušit.)

Účast:

Hofírek: 39
Zahálka: 51
Turner: 46
Turek: 23
Voňka: 31 ( 2 měsíce zlomená ruka)
Meliš : 29
Anderle: 28
Metlický : 56
Toman: 62
Hrnčíř: 38
Jirousek: 14 (studium v HK)
Uiberlay: 10 ( studium v HK)
Stefanidis : 28

Komentáře jsou uzavřeny.