Výsledek: 4 : 1 (4 : 0)

Trutnov: Hofírek – Metlický (70. Kondos), Turner, Hrnčíř (70. Gnol), Uiberlay (46. Heider) – Toman, Jirousek, Stefanidis, Zahálka – Voňka, Andrle (62. Ikri)

Branky: 7. a 20 Andrle (PK), 17. Voňka a 34 Jirousek – 90.  Meszáros

Realizační tým MFK Trutnov:

Konečně domácí výhra!! Zápas rozhodl první poločas, kdy jsme krásné akce dotáhli až do konce a zaslouženě vedli už 4:0, před poločasem nás navíc podržel brankář Hofírek, který zneškodnil penaltu. Do druhého poločasu jsme vstupovali, s tím že si druhý poločas užijeme a přidáme další góly. To se však už nepovedlo, kluci se uspokojili vysokým vedením a z utkání se stal spíše boj s velkým množstvím nepřesností na obou stranách. Soupeř na konci krásnou střelou zaznamenal zasloužený čestný úspěch, ale dál už nic nestihl a my mohli slavit druhou výhru v řadě. Kluci zaslouží pochvalu za první poločas. Teď budeme zajíždět do Střešovic, kde budeme chtít prodloužit naší vítěznou sérii a znovu po zápase slavit!!