Branky: 17. a 65. Hrubý, 27. Matoušek, 61. Hušek (PK) – 45. Kamitz

Černilov: Tošovský Matěj – Zumr Daniel, Svatoň Vojtěch, Schwarzer Tomáš, Matoušek Tomáš, Urban Tomáš, Markovič Tomáš (68. Mikunda Lukáš), Šmied Michal, Hrubý Jan (73. Benák Petr), Hušek Jakub, Daněk Lukáš

Trutnov: Birka Lukáš – Přívratský Michal (74. Zahálka Adam), Kozák Vojtěch (61. Čech Petr), Macek Miroslav, Herout Jan – Štěpánek Marcel, Kamitz Michal, Brejcha Patrik (75. Kalhous Matěj), Groer Tomáš – Matějka Pavel (75. Vomočil Jan), Landa Štěpán

Rozhodčí: Michal Šedivý – Martin Pálka, Lukáš Tůma

ŽK: 2 : 2 (31. Hušek, 42. Hrubý – Kozák, 80. Štěpánek)
ČK: 0 : 0

Diváků: 80

Martin Šmied, sekretář FK Černilov:
Hosté byli nebezpeční ze standartek, což potvrdili pěkným gólem z trestńáku před pauzou. Jinak jsme si ale jejich snahu bez větších problémů pohlídali. Počet šancí, včetně těch proměněných byl nakonec jasně v náš prospěch.

Realizační tým MFK Trutnov:
Z našeho pohledu bylo dnešní utkání velmi nešťastné. Od začátku se nám prakticky nic nedařilo. Kombinace vázla, míč se nám pletl pod nohy a šancí k zakončení jsme také příliš neměli. Pozitivem je jen půlhodina, která orámovala poločasovou přestávku, kdy jsme domácí dokázali dostat pod tlak a vytvořit si šance. Bohužel tato část utkání nám přinesla pouze jeden gól, a když pak domácí z penalty své vedení navýšili a my se vrhli do útoku, odměnou nám bylo pouze odskočení Černilova na konečných 4:1.