FC Sellier&Bellot Vlašim U19 – MFK Trutnov U19

Výsledek: 1 : 3 (1 : 0)

Branky: 24. Buchta – 70. Zahálka, 71. Dvořák, 77. Anderle

Trutnov: Hofírek – Metlický , Dvořák, Uiberlay,Turner , –Toman ( 62. Zahálka), Meliš ( 81. Langer) , Valášek, Voňka – Anderle , Jirousek ( 85. Turek)

Pavel Matějka a Milan Kaska, realizační tým MFK Trutnov:

Do Vlašimi jsme jeli s předsevzetím a cílem bodovat. Bohužel, první poločas byl z naší strany ospalý. Vůbec jsme nebránili, a tak poločasová prohra jen o gól byla vlastně začátek našeho vítězství. Hra se nám nedařila, o to více to na hřišti jiskřilo a po dvou srážkách s brankářem musel Marek Voňka do sprchy po udělení žluté, následně červené karty. Do druhého poločasu jsme přidali i na fotbalovosti. Okolo sedmdesáté minuty jsme třemi nádhernými brankovými akcemi utkání rozhodli ve svůj prospěch. Druhý poločas ukázal i silu našeho kolektivu, který si v složité situaci poradil a odvezl tři body z hřiště soupeře. Jen tak dále.

Jasně se zde ukázalo, pokud nehrajeme nadoraz – nemůžeme pomýšlet na vítězství ani v okresním přeboru. Pokud hrajeme na hraně našich možností, můžeme se rovnat s divizními mužstvy a především, jsme schopni i předvádět fotbal, z kterého nebolí oči, ale naopak baví…….

Nyní máme „velikonoční“ pauzu a po ní jedeme znovu ven a to do Benešova.

Komentáře jsou uzavřeny.