Branky: 14., 26., 49., 55., 67. a 88. Blažek a 70. Novinský – 19. a 85. Voňka

Trutnov: Hofírek – Metlický, Uiberlay (71. Ondráček), Macela( 67. Volman) – Jirousek, Meliš (67. Hetflejš), Valášek, Toman – Voňka , Pavelka (71. Taláb)

Pavel Matějka a Milan Kaska, realizační tým MFK Trutnov:

Utkání bych zhodnotil ve třech bodech:

1) K utkání jsme odcestovali bez nejlepších hráčů podzimu – nemocných Hrnčíře a Anderleho. Na Žižkov neodjel ani Zahálka, kterého trápí záda. Naopak do Prahy odjeli po nemoci nerozehraní Toman a Meliš. V takto slepené sestavě bylo těžké odolávat tlaku domácích.

2) Na začátku druhého poločasu jsme měli 100% šanci na srovnání stavu na 2:2. V té době jsme měli tlak a možná i utkání pod kontrolou. Naopak z protiútoku jsme dostali na 3:1 a bylo po utkání. Od této chvíle bylo na umělce 4. generace jen družstvo domácích, které nás vyučovalo z fotbalu do posledních minut. V těchto chvílích jsme působili zmatečně a trapně. Po nejhorším výkonu v druhém poločase za celý podzim jsme zaslouženě prohráli.

3) Sobotní „zájezd“ do Prahy byl vyústěním všech peripetií za celý podzim. Prostě jsme si o výprask koledovali dlouhou dobu. Od prvních kol jsme hráli na hraně svých možností a je jasné, že v takovém rozpoložení nejde hrát pořád a jednou ten „výpadek“ přijít musel.

Závěr: Přesto, že jsme prohráli, vážím si kluků, kteří s námi tu divizní káru táhnou, chodí na tréninky a dělají maximum proto, aby i příštích letech byl v Trutnově divizní dorostenecký fotbal. Získali jsme na podzim skvělých 17 bodů. Prvních sedm zápasů jsme prohráli – ta podzimní sezóna byla nesmírně náročná po všech stránkách a vzhledem k vyrovnanosti tabulky očekáváme na jaře ještě větší bitvy.