MFK Trutnov U19 – FK Viktoria Žižkov „B“

Výsledek: 3 : 4 (2 : 3)

Branky: 14. Hrnčíř., 22. Zahálka, 58.Metlický – 3. Hrnčíř (vlastní), 10. Blažek, 42.Janda, 48. Husenica

Trutnov: Hofírek – Metlický, Uiberlay, Hrnčíř, Turner, – Zahálka (75. Volman), Meliš, Stefanidis (65. Hetflejš ,Toman – Voňka, Anderle

Pavel Matějka a Milan Kaska, realizační tým MFK Trutnov:

Utkání začalo zas a poněkolikáté již v této sezóně: desátá minuta prohráváme 2:0. To by zamávalo i jinými mužstvy. V 22. minutě vyrovnáváme na 2:2. Bohužel nepokračujeme v tlaku, naopak. Fotbal se vytratil a do šatny si necháme dát další laciný gól. Do druhého poločasu jsme vstoupili znovu tragicky a další laciný gól. Po nádherném gólu Ondy Metlického, saháme po vyrovnání. Nakonec k němu nedošlo, i když příležitosti jsme k tomu měli. Dnešní utkání bylo obrazem celé sezóny. Hodně gólů dáme, hodně dostáváme , ale také plno gólů soupeřům věnujeme nebo předložíme na zlatém podnose. Žižkov přijel vyhrát a my jako vždy jsme si přišli zahrát. Mimo Tempa nás žádné mužstvo v soutěži nepřehrávalo a všem jsme byli rovnocenným soupeřem. Rozdíl byl v obou šestnáctkách, kde nám chyběl klid, nadhled, důraz, okamžik překvapení, a hlavně kvalitní první dotek s míčem.

Tato prohra nás srazila na samé dno tabulky a nyní musíme čekat, co s námi bude pro příští sezónu.

Pokud v divizní soutěži zůstaneme, měli bychom hrát v popředí tabulky, abychom napravili dojem z letošní nepovedené sezóny. Jestli to je sen, nebo realita se v nové sezóně brzo ukáže.