Výsledek: 5 : 1 (4 : 0)

Branky: 6. Anderle, 12.Toman, 19.Jirousek, 39. Toman, 83 Jirousek – 65. Trčka

Trutnov: Hofírek – Metlický (85. Turek), Hrnčíř, Uiberlay ,Voňka© – Stefanidis, Anderle, Meliš (46. Turner), Zahálka (65. Hetflejš) – Voňka©, Jirousek

Realizační tým MFK Trutnov, trenér Pavel Matějka ml. a st., Milan Kaska

V sobotu do Trutnova přijel třetí tým soutěže. V Praze jsme na podzim nešťastně prohráli. Po minulém týdnu, kdy jsme přehrávali vedoucí mužstvo jsme si na Vyšehrad věřili. Ale to, co kluci v prvním poločase předvedli předčilo veškeré naše sny. Prostě to byla fantazie. Každý gól prvního poločasu byl ukázkový, vypracovaný a zakončený jako by to střílel Messi nebo Ronaldo. Poločas 4:0, to tady ještě nebylo.!!!!

Druhý poločas byl již jen o dohrání. My jsme se zpět do hry už nedokázali vrátit, přesto jsme si vše pohlídali a poslední gól dali do prázdné branky, kdy Anderle přešel přes půl hřiště a na podnose předložil před prázdnou branku Jirouskovi.

Dnes chválím celý tým za přístup k zápasu, za týmový výkon a za jednoznačně nejlepší výkon v prvním poločase pod naším vedením. V současnosti trénujeme 4-5x v týdnu, v plném počtu a to je myslím jednoznačně klíčem k současné formě.

Tímto bych chtěl poděkovat i vedené oddílu, vedení „A“ a „B“ mužstva za umožnění specifické kombinované zimní přípravy, která možná do budoucna je jednou z cest jak přežít zimu v našich podmínkách.

Příští sobotu jedeme na TEMPO, druhý tým soutěže, a tak o další motivaci máme postaráno.