Výsledek: 4 : 2 (2 : 0)

Branky: 5. Babický, 28. Sedlář, 70. Bohdan, 73. Adámek – 54. a 84. Valášek

Trutnov: Hofírek – Metlický, Dvořák, Turner, Zahálka (76. Volman) – Toman, Anderle (82. Taláb), Voňka (82. Ondráček), Jirousek – Langer (68. Hetflejš), Valášek

Pavel Matějka a Milan Kaska, realizační tým MFK Trutnov:

Do utkání jsme šli bez čtyř hráčů základní sestavy: Meliše, Hrnčíře, Stefanidise a Uiberlyho. V Praze nás čekalo druhé mužstvo soutěže s absolutně nejlepším skóre.

A realita na hřišti: první poločas to byl uragán útočící síly Tempa. Jedna kolmá přihrávka do náběhu střídala druhou, v tempu, v nasazení, agresivitě. Vůbec jsme se nedostali 35. minut do hry. Poločas jenom 2:0 byl výsledkem neúnavného nasazení našich hráčů, výborného Hofírka a né úplně přesné mušky domácích.

K překvapení všech jsme nějakým zázrakem ke konci poločasu mohli i vyrovnat, což byl dobrý signál do druhého poločasu.

Po přestávce jsme zcela přeházeli sestavu a do třetího gólu ovládli hru. Vojta Valášek vykřesal naději a další gól visel ve vzduchu. Nepodařilo se nám vyrovnat, naopak jsme inkasovali. Nevadí. Druhý poločas nám zas ukázal , že jsme schopni s výbornými mužstvy hrát fotbal do posledních minut a předvádět výkon za který je třeba zatleskat.

Na druhou stranu musíme přiznat, že Tempo v prvním poločase předvedlo absolutně nejlepší hru se kterou jsme se v této soutěži potkali. Soupeři gratulujeme, nastavil nám laťku kvality jak by to mohlo ideálně vypadat. Dnešní utkání se muselo líbit a my se už těšíme na nedělní utkání s Ostrou.