Výsledek: 2 : 0 (1 : 0)

Branky: 44. Valášek, 83. Metlický

Trutnov: Hofírek – Metlický, Uiberlay, Hrnčíř, Turner – Toman, Anderle, Dvořák (74. Zahálka), Jirousek (46. Stefanidis) – Valášek, Voňka(82. Langer)

Realizační tým – Pavel Matějka, Milan Kaska:

Do Trutnova zavítal šestý celek dosavadní soutěže. Nám v boji o záchranu nezbývalo nic jiného než vyhrát. Ale ne nadarmo se říká, že můžete hrát akorát to, co Vám dovolí soupeř. Ostrá byla houževnatá, rychlá a v přechodu do protiútoku nesmírně nebezpečná. Nemůžu říci, že bychom hráli úplně špatně na naše možnosti, ale kvalitu naše hra postrádala. V prvním poločase jsme si vytvořili tlak, ze kterého bohužel padl jen jeden gól. Ve druhém poločase byla hra vyrovnaná, ale Ostrá měla více brankových příležitostí. Z naší strany jedna z mála šancí ve druhém poločase skončila za zády hostujícího dobře chytajícího Volejníka a tak tři body zůstaly v Trutnově. Prohra 2:0 pro Ostrou je krutá – utkání by slušela remíza …………

Pochvalu si dnes zaslouží Matěj Hofírek, který v každém jarním zápase vytahuje záchranou brzdu a skvělými zákroky nás drží nad vodou. Výborný výkon podali i Ondřejové – Toman a Turner. A jako vždy Honza Hrnčíř.

Příští týden jedeme na horkou půdu do Ústí nad Orlicí, kde bychom rádi navázali na naše jarní herní probuzení.

Doufám, že všechny mimofotbalové „hříchy mládí“ si kluci už vybrali a konečně proběhne celý týden ve správné fotbalové přípravě, kde nebude místo na „hlouposti a výmluvy “.