MFK Trutnov U19 – RMSK „Cidlina“

Výsledek: 5 : 4 … na PK 3 : 3

Branky: 4. Stefanidis, 34., 36., 89. Voňka – 3. Sentivan, 10.,43. Blažek, 72. Bekera

Trutnov: Hofírek – Metlický , Hrnčíř, Turner, Volman ( 70. Červený), Toman, Meliš , Stefanidis, Jirousek (87. Taláb) – Voňka, Anderle

Pavel Matějka a Milan Kaska, realizační tým MFK Trutnov:

Po dobře zvládnutém utkání na Admiře jsme si na Cidlinu věřili. Na druhou stranu jsme věděli, že její styl nám nesedí a jedině maximální úsilí nám může znovu pomoci. Ale než jsme se rozkoukali, už jsme prohrávali. Cidlina jako vždy nastoupila v dravém stylu a nám chvíli trvalo než jsme se s jejím nasazením srovnali. Naštěstí jako v minulém utkání zavelel na steč Jirka Stefanidis a bylo srovnáno. Do utkání po dlouhé době způsobené zraněním zasáhl kapitán týmu Marek Voňka a jeho návrat okořeněný třemi krásnými brankami nás dovedl do penaltového rostřelu. Matěj Hofírek chytil první tři penalty !!! a položil základ pro získání dvou bodů nad rivalem z Bydžova.
Naše vítězství se nerodilo hladce. Na remízu jsme se nadřeli. Cidlina u nás potvrdila, že 5. místo v soutěži neokupuje náhodou. Na druhou stranu utkání se muselo líbit. Myslím, že většina hráčů podala výkony na hraně svých možností a my se můžeme těšit na další utkání, ke kterému jedeme v sobotu potvrdit divizní příslušnost do Svitav.

Komentáře jsou uzavřeny.