Výsledek: 2 : 1 (2 : 1)

Branky: 10. Bednár (PK), 28. Smékal – 20. Toman

Trutnov: Hofírek – Metlický, Uiberlay, Turner, Zahálka – Volman (65. Červený), Meliš (45. Hetflejš), Stefanidis (81. Ondráček), Toman – Voňka, Anderle

Pavel Matějka a Milan Kaska, realizační tým MFK Trutnov:

V 10. minutě jsme prohrávali po sporné penaltě 1:0. V 20. minutě Ondra Toman nádhernou střelou z hranice „šestnácky“ vyrovnal a zdálo se, že utkání dokážeme otočit. Bohužel, se tak nestalo a ze Svitav jsme přijeli bez bodu. V krásném areálu na krásném pažitu se odehrávala bitva na všech úrovních a tak fotbal trochu plakal. Klukům nemůžeme upřít snahu. V sobotu to bylo utkání plné osobních soubojů, ale také nepřesností a z naší strany i bezradnosti před brankou hostí. Za nasazení a chuť vyhrát chválím Ondry: Turnera, Tomana, Metlického a Petra Andrleho. Pavlu Melišovi přejeme brzké uzdravení, odstoupil po neodpískaném faulu a do druhého poločasu již nenastoupil, což se na naší hře zákonitě projevilo.