SK Benešov U18 – MFK Trutnov U19

Výsledek: 4 : 0 (2 : 0)

Trutnov: Hofírek – Metlický, Hrnčíř, Turner, Zahálka – Jirousek, Meliš (81. Langer), Anderle, Stefanidis (80. Pavelka) – Toman, Langer (65. Macela)

Branky: 24. Drož, 31. a 84. Meszáros, 81. Sklenička

Pavel Matějka a Milan Kaska, realizační tým MFK Trutnov:

Toto utkání o „černého petra“ jsme nezvládli. Prvních dvacet minut nic nenasvědčovalo tomu, že bychom měli prohrát. Udávali jsme tempo, měli i herní převahu a čtyři opravdu velké šance. Jenže zahřmělo na druhé straně. Dostali jsme dva slepené góly po našich fatálních chybách a do utkání jsme se už nedostali. K utkání jsme odjeli bez čtyř hráčů základní sestavy a jak výsledek ukazuje, nedokázali jsme je adekvátně nahradit. Bez vstřeleného gólu se nedá vyhrát. Víme, kde nás tlačí bota…. : …….., měli jsme dresy s dlouhými rukávy, náhradníci rozcvičující se v Kauflandu. Prostě jsme jeli na výlet na Konopiště a srdíčko jsme nechali v Trutnově na promenádě. Tím jsme si enormně zkomplikovali život na konci tabulky a do závěrečné třetiny máme o motivaci (doufám) postaráno.

Poznámka: V Benešově nás nadchnul trávník – to byl pažit, nejlepší hřiště v dosavadní soutěži.

V neděli odpoledne nás čekájí v HSM nepříjemné Střešovice, plné cizinců. Přijďte nás povzbudit, kluci by si Vaši přízeň zasloužili.

Komentáře jsou uzavřeny.