Premiérové zápasy mají za sebou mladší žákyně v 1. lize. Poslední srpnový den přivítaly na domácí půdě tým FK Krásná Studánka. Souboj dvou prvoligových nováčků byl zpočátku a k vidění byl především boj ve středu hřiště. S přibývajícím časem přišly i první gólové příležitosti, na obou stranách zazvonila branková konstrukce! Během prvních 35 minut však diváci gól neviděli. Ve druhé půli měly postupně čím dál více ze hry soupeřky a po deseti minutách se ujaly vedení. Vzápětí mohla srovnat Daniela Vejrychová, hlavou však těsně minula branku. 8 minut před koncem si soupeřky pojistily vítězství druhou brankou a připsaly si do tabulky první 3 body.

Další víkend zajížděla děvčata na půdu tradičního účastníka soutěže – do Pardubic. Do zápasu vstoupila aktivně a ve 4. minutě se ujala vedení, když historicky první branku MFK v 1. lize mladších žákyň vstřelila Adéla Ryšavá. Poté ale přebraly iniciativu domácí hráčky a, i díky naší nedůslednosti a malému důrazu před vlastní brankou, dokázaly skóre otočit. Do druhého poločasu se nastupovalo za stavu 3:1. Po pěti minutách však snížila Adéla Ryšavá a za další 4 minuty tatáž hráčka vyrovnala. Neuběhly však ani 2 minuty a domácí hráčky se znovu dostaly do vedení, které v 56. minutě navýšily. Zápas pomalu směřoval ke svému konci a vypadalo to, že si domácí hráčky výhru pohlídají. Pak však přišla poslední pětiminutovka a v ní neskutečný výkon trutnovských hráček, vůle po zvratu a také dvě branky v domácí síti! 3 minuty před koncem snížila Daniela Vejrychová a v poslední minutě zápasu srovnala střelkyně zápasu Adéla Ryšavá! V následném penaltovém rozstřelu byly pak úspěšnější hráčky MFK a do Trutnova si tak odvezly první 2 ligové body…