TJ Spartak Police nad Metují – MFK Trutnov B

19. kolo AM Gnol 1. A třídy

Neděle 01. 04. 2018 od 16,00; Police nad Metují

Výsledek: 1 : 6 (1 : 2)

Branky: 21. Klapkovský  – 14. Štěpánek, 32. a 62. Kalhous, 46. Kučera, 71. Matějka, 79. Michl

Police: Bouška Tomáš – Jandík Marek (61.Reimann Josef), Kudláček Ladislav, Kollert Jiří, Rieger Bohuslav, Šolc Petr, Hejnyš Milan, Klapkovský Josef, Mucha Tomáš, Semerák Jakub, Vik Petr | Tauc Jiří, Švorčík Kamil, Čermák Jaroslav

Trutnov: Žák Pavel – Fidranský Martin, Matějka Pavel, Handlíř Jakub, Přívratský Michal (56.Dvořák Václav) – Kučera Pavel (67.Michl Filip), Groer Tomáš, Kalhous Matěj, Kuhn Vítězslav – Štěpánek Marcel (74.Votoček Jan)

Rozhodčí: Lubomír Bečvář – Luboš Říha, Lukáš Nožka

ŽK: 2 : 2 (36. Jandík, 81. Vik – 23. Štěpánek, 84. Votoček)

ČK: 0 : 0

Diváků: 105

 

Zdroj: webové stránky TJ Spartak Police nad Metují (www.policefotbal.cz):

První jarní kolo na našem stadionu za větrného počasí nám hrubě nevyšlo!!! První poločas byl celkem ještě vyrovnaný, i když Trutnov měl o šanci víc. Druhý poločas jsme začali opět špatně a pěknou střelou pod břevno hosté zvýšili na dvoubrankové vedení a určili ráz po zbytek utkání. Náš výkon bych si dnes dovolil trochu hodnotit. Přijedou k nám mladí a trénovaní kluci z Trutnova a my se s nima snažíme hrát fotbal nahoru dolu. Doufám, že se z toho poučíme a přejdeme na trochu jiný systém hry, abychom nedostávali tolik branek, protože jich tolik jako na podzim asi střílet nebudeme.

 

Realizační tým MFK Trutnov:

Dnešní utkání se nám povedlo ve všech ohledech a jak je vítězství jednoznačné, tak je zasloužené. První poločas byl však vyrovnaný. Hrálo se nahoru dolů a obě mužstva si vytvářela velmi dobré příležitosti. Jednobrankový náskok jsme ale do půle uhájili. Druhé dějství odstartovala naše rychlá branka, která zápas zlomila v náš prospěch. Od té chvíle bylo utkání zcela v naší režii. Nemalým dílem k tomu přispěla i pětice dorostenců, kterým za výpomoc děkujeme. Pochvalu si však zaslouží celé mužstvo.

Komentáře jsou uzavřeny.