MFK Trutnov B – TJ Slovan Broumov

13. kolo AM Gnol 1.A třída dospělých
Sobota 02. 11. 2019 od 10,30; Trutnov – umělá tráva

Výsledek: 2 : 3 (1 : 2)

Branky: 34. Kamitz, 70. Hetflejš – 23. Gago, 24. Svoboda, 50. Kučera

Trutnov: Kobos Petr – Přívratský Michal (46. Metlický Ondřej), Hrnčíř Jan (62. Kalhous Matěj), Kamitz Michal, Kučera Pavel, Herout Jan – Groer Tomáš, Hetflejš Jonáš (70. Langer Tomáš), Štěpánek Marcel – Voňka Marek (46. Jirousek Matěj), Landa Štěpán / Hofírek Matěj

Broumov: Drahorád Jakub – Gago Ondřej, Štejnar Martin, Kotyza Jan, Wilke Ervín, Šimon Jakub, Ponikelský Matěj, Svoboda David, Gago Marek, (76. Pokorný Jiří), Michálek Jan, Smrček Pavel (54. Spišák Ondřej)

Rozhodčí: Lubomír Bečvář – Dušan Krucký, Michal Vlachý

ŽK: 3 : 1 (36. Landa, 44. Štěpánek, 62. Kamitz – 60. Ponikelský)

ČK: 0 : 0

Diváků: 50

Realizační tým MFK Trutnov:

Na začátku utkání jsme byli aktivnějším týmem, nijak zvlášť jsme však gólmana hostů neohrozili. Broumov vyrážel do protiútoků a bohužel se mu po 20 minutách hry podařilo 2 z nich během minuty úspěšně přetavit ve vedení. Nám se pak do poločasu podařilo pouze snížit. Ve druhé půli jsme chtěli výkon zlepšit, ale místo toho přišla sprcha v podobě vlastní branky. Za zbytek zápasu je však nutno kluky pochválit, protože bylo vidět, že se o výsledek chtějí poprat. Naneštěstí nás opět popravila koncovka.

Ondřej Zinke, trenér TJ Slovan Broumov:

Z dnešního utkaní mám velmi dobrý pocit.Cílem bylo napravit domácí prohru a bodovat. Proto čtyři hráči nastoupili na jiných postech,než je obvyklé.Plán vyšel dokonale,mužstvo podalo nejlepší týmový výkon na hřištích soupeřů a vezeme zasloužené vítězství.Několik kluků odehrálo možná nejlepší utkání v sezóně.

Komentáře jsou uzavřeny.