Branky: 24. Bartošek (PK), 76. Hátle (PK), Lámr - 31. a 50. (PK) Doubic,

Miletín: Richter Miroslav - Kulina Štěpán (62. Kňourek Lukáš), Bartoníček Martin, Andrle Lukáš (46. Hátle Jan), Rubeš Josef (66. Jukl Petr), Sás David (46. Hak Vratislav), Lámr Tomáš, Machačka Ondřej,

Trutnov: Hofírek Matěj - Metlický Ondřej (46. Bekr Vít), Křížek Pavel, Landa Štěpán, Kučera Pavel - Rohrbacher Lukáš, Hrnčíř Jan, Kamitz Michal, Herout Jan - Doubic Patrik, Valášek Vojtěch | Gabrle Matěj,

Rozhodčí: Horský Leonard - Hlaváč Martin, Filip Miroslav

ŽK: 0:1 (80. Valášek)
ČK: 0:0

Diváků: 50

Antonín Kraus, vedoucí mužstva SK Miletín:
Poslední podzimní utkání na domácí půdě přineslo opět velké drama. Vedocí branku vstřelili domácí. Do poločasu soupeř skore otočil a do šaten odcházel s jednobrankovým vedením. V 50 min. to s námi vypadalo
ještě hůř když jsme inkasovali na 1-3 a soupeř pokračoval v kvalitní kombinační hře. Na to reagoval trenér velkým střídáním. Naše hra se oživila a po kontaktní brance přišlo před koncem i vyrovnání. V penaltovém                                                                          rozstřelu jsme byli 100%tní zatímco soupeře dvakrát vychytal Míra.

Michal Vlček, vedoucí mužstva MFK Trutnov B:
První poločas byl zcela vyrovnaný. Domácí hrozili z centrů ze stran a my odpovídali standardními situacemi. Na první branku Miletína jsme dokázali poměrně rychle zareagovat a vzápětí průběh zápasu otočit. Po
změně stran jsme navíc z penalty odskočili na rozdíl dvou branek. Postupně nám však začaly docházet síly, což se odráželo zejména na schopnosti udržet míč na útočné polovině. Začali jsme se stahovat k
vlastnímu vápnu, ztrácet kontrolu nad zápasem a soupeř tento tlak využil ke srovnání a následně si při penaltách vystřelil i bod navíc, když se narozdíl od nás ani jednou nemýlil.