Dne 01.10.2022 jsme zavítali do nejstaršího klubu v České republice do ČAFC Praha.

Brádler 2x, Matěáska 2x, Chmelík 2x, Bradáček

Sestava:

Kopecký, Herman, Kohler, Geisler, Zahradecký, Štiller, Matěáska, Brádler, Bradáček, Chmelík, Zálešák, Burešová

Hodnocení:

Již po několikáté jsme do zápasu vstoupili přímo katastrofálně. Soupeř nás lehce přehrával, dostával se do šancí, které i proměnil po našich chybách. Chyběl nám pohyb, každý koukal a hledal chyby u druhého, každého něco najednou bolelo atd.. Takto opravdu nemůžeme hrát. První třetina skončila 3:1, pro nás ještě dobře. V přestávce jsme nemohli najít žádné pozitivum na naší hře, a tak jsme doufali ve zlepšený výkon ve druhé třetině po zemětřesení v přestávce. Druhá třetina z naší strany byla daleko lepší, přesto však k ideálu měla daleko. Soupeře jsme začali přehrávat a zápas jsme otočili na 5:3. Třetí třetina měla tempo spíše dohrávací. Byla zejména ve znamení neproměňování vyložených šancí z naší strany. Naši útočníci pálili jednu tutovku za druhou. Z Prahy odjíždíme s vítězstvím 7:4. Hra byla pod naše možnosti a příští týden musíme podat o 100% lepší výkon, jinak si proti velmi silnému Bydžovu neškrtneme.

Budu se znovu opakovat, ale jako velké pozitivum vidím to, že i když se nám herně nedaří, tak tým má takovou sílu, že dokáže zápasy otočit na svoji stranu a silou vůle soupeře přehrát.

Na čem musíme zapracovat - vstup do utkání a na finalní fázi.