Žáci U14

Cidlina ukázala svoji kvalitu

Napsal Martin Chráska 13.06.2022

V dalším mistrovském zápase jsme narazili na suveréna soutěže RMSK Cidlina Nový Bydžov a od začátku se hrál svižný fotbal,soupeř byl více na míči,přesto jsme se ujali vedení nepovedeným centrem Geislera.Soupeř zanedlouho srovnal po rohovém kopu hlavou.V závěru první půle nám rozhodčí neuznal branku po odmávaném ofsajdu,když přehlédl zahrání zpětné přihrávky hostujícího hráče.Kvalitní hra vedoucího celku vyústila ve vedoucí branku při závaru v pokutovém území.V závěru poločasu mohl vyrovnat při chybě gólmana Kadrmas,ale brankář svoji chybu napravil.Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil a postupně nám ve velikém horku docházely síly a po prostřídání nám soupeř vstřelil ještě dvě branky a zaslouženě zvítězil 4:1.Přes porážku kluky chválím za bojovnost a nasazení.Sestava:Křivský,Bondariev,Kadlec, Bartoš,Kadrmas,Gärtner,Mader,Okrohlický ,Chráska,Bartůněk, Geisler.Střídali:Garček,Petrů,Tomčiak,Pavelec, Nývlt,Pavelec, Mečíř.