Slavia : Vojtěch Novák, Matyáš Holý, Filip Melichárek, Tomáš Tomek Adrian, Alexander Kováčik,

Michal Šmied, Matyáš Václavíček, Jan Franc, Milan Kott( 46.Marek Poláček), Ondřej Pulkrábek,(71.Jakub Lán), David Sás

Trutnov : Tadeáš Hampl, Jan Hrnčíř, Matěj Kalhous ( 85.Pavel Křižek),Vojtěch Valašek, Jan Herout, Michal Kamitz, Štěpán Duch, Štěpán Landa, Kevin Houdek, Lukáš Rohrbacher, Ondřej Metlický

Rozhodči : Jaromir Valihora, Miroslav Filip, Milan Kudláček

ŽK: 2:3

ČK : 0:0

Diváků : 60

J.Šlégr, trenér (domácí):

Zápas jsme mohli rozhodnout hned v úvodní části, ale ze 4 šancí jsme proměnili jen jednu. Následně jsme nepohlídali jedno přenesení hry a inkasovali branku. Vyrovnání nás rozhodilo a Trutnov měl další dvě šance. Druhý poločas už byl pouze "na jednu branku", ale opět se nám nepodařilo vstřelit rozdílový gol.

Michal Vlček, vedoucí mužstva (hosté):

Domácím se podařilo využít úvodního tlaku a šli tak brzy do vedení. Naštěstí další ze svých šancí dokázat neproměnili. Následně se hra vyrovnala a byl k vidění pohledný fotbal. Po půlhodině hry jsme dokázali po pěkné akci skóre srovnat a do kabin se tak šlo za stavu 1:1. Ve druhé půli měla více ze hry Slavia, my jsme se pouštěli spíše do neúspěšných protiútoků a spoléhali na občasné standardky. Svou převahu však soupeř nedokázal zužitkovat, a tak jsme i přes personální krizi získali jeden bod.