Branky: 18. Landa, 66. Brejcha, 75. Doubic - 49. Dědeček, 86. Bíl

Trutnov: Hampl Tadeáš - Tobiáš Jakub (46. Turner Ondřej), Houdek Samuel, Makovský Petr, Groer Tomáš - Valášek Vojtěch, Kamitz Michal (72. Petr Tomáš), Bekt Vít, Brejcha Patrik - Doubic Patrik (90.+3 Hrnčíř Dominik), Landa Štěpán | Hrnčíř Jan, Dvořák Václav

Třebechovice: Cejnar Václav - Kotal Václav, Bíl Radek, Šedivý David, Krejcar Jan (63. Horák Daniel), Želízko Jan, Bíl Martin, Věříš Michal, Ježek Filip, Jánský Kryštof (76. Sehnal Zdeněk), Dědeček Dominik

Rozhodčí: Šnajdr Michal - Nývlt Roman, Smola Vojtěch

ŽK: 3:1 (65. Kamitz, 77. Turner, 90. Makovský - 90. Kotal)
ČK: 0:0

Diváků: 73

Michal Vlček, vedoucí mužstva MFK Trurtnov B:
Na podmáčené umělce bylo k vidění vcelku vyrovnané utkání, kde byl v první půli aktivnější soupeř a po změně stran jsme iniciativu převzali my. To, v čem jsme soupeře jednoznačně předčili, byla nebezpečnost, která plynula z dobře zvládnutého přechodu do útoku a rychlých brejků. Bohužel jsme s těmito šancemi nakládali stejně jako na podzim a trestuhodně je zahazovali. Vlastní neefektivitou jsme se tak opět zbytečně vystavili závěrečnému dramatu, které pět minut před koncem umocnil gól hostů.

Karel Bíl, vedoucí mužstva SK Třebechovice pod Orebem:
Trutnovská umělka nám opět nevoněla. Minulou sezónu jsme odešli poraženi a letos také. Domácí se ujali vedení, my jsme vyrovnali začátkem druhé půle. Poté již úřadovali domácí a dvěma góly zápas prakticky rozhodli. My jsme v závěru utkání dokázali jen korigovat na konečných 3:2.