Kolaps na začátku druhého poločasu

Napsal Pavel Matějka, st. 30.05.2022

Mistrovské utkání Divize U17 C 27.kolo

SK Sparta Kolín - MFK Trutnov   8:0  ( 0:0)

Branky: 46. Novotný, 50.Novotný, 52.Vilím, 57. Dvořák, 62. Tichý, 64. Vilím, 68.Soukup, 73. Kvasil

Rozhodčí: Papežík - Peška,Smoleňák

Diváků: 20

Sestava: Okrouhlický ( 58. Špringer) - Dvořák, Gábrle ( 24.Vošanovič), Frič,Kábrt ( 58. Houdek) - Široký, Mader, J. Fešar,  Rada ( 58. Okrouhlický), Brhel, Doležal ( 29. Leier)

Prvních 30 .minut jsme utkání kontrolovali a měli i nějaké šance ( Adam Doležal šel sám na golmana). Po vystřídání z důvodu zranění nás domácí začali přehrávat a jen zásluhou vynikajícího výkonu Tomáše Okrouhlického jsme do šaten šli s čistým kontem. Bohužel, začátek druhého poločasu byl jak z černého snu. Totální kolaps, ale také neuvěřitelná hra domácích. Co jim vyšlo, až neuvěřitelné.

Za 20.minut druhého poločasu jsme dostali kanára a bylo po utkání. Pro nás ctí, že jsme utkání dohráli. Přes prohru hledám pozitiva. Tomáš Okrouhlický výborně chytal, ve druhém poločase makat i ve středu hřiště a byl příkladem pro ostatní. Tomáš Brhel náramně zvládá přechod z útoku do obrany, Martin Dvořák je každým odehraným zápasem lepší a lepší. Na druhou stranu prohra 8:0 hovoří jasně a není potřeba si nic namlouvat. Kde je chyba, dlouhodobě víme ( všude chybí hráči - cca 10 hráčů je na soupisce U19))  a musíme věřit, že U17 najde v příští sezóně ztracenou tvář.

O reparát se můžeme pokusit v sobotu od 17:00 v HSM proti Střešovicím.