MFK Trutnov:FC Slavia Hradec Králové 5:8

Sestava:Procházka,Nguyen,Klimus,Straka,Balcar,Sobolík,Herák,Burešová,Vít,Škacha,Turner,Pilař,

Branky:Škacha 4x,Turner 1x

Rozhodčí:Herák Waldemar

Diváků:50

V dohrávce 6.kola jsme doma přivítaly soupeře z Hradce.Ve skrytu duše jsem doufal že už konečně budeme bodovat.Ale jak už je u nás tradice tak jsme začátek prospali a v první třetině jsme prohrávali 4:0.Po důrazné domluvě jsme dali ve druhé třetině dvě branky a vypadalo to slibně,soupeře jsme zatlačili ale bohužel zase nedáme 100% šance a naopak zbytečně inkasujeme.V poslední části nám soupeř odskočil zase o tři branky a náš následující finiš kdy jsme dali tři branky a zase zatlačili soupeře tak zápas skončil.Co na závěr napsat,my jsme schopni hrát s kýmkoliv ale sráží nás individuální chyby a neproměňování šancí,proto jsme tam kde jsme.V sobotu zajíždíme do Prahy kde nás čeká zatím neporažený soupeř ČAFC Praha i když u nás zápas vypadal taky slibně ale opět jsme si to prohráli samy.My totiž nejsme horší ve hře ani v nasazení,ale musíme se vyvarovat chyb v obraně a začít proměňovat šance.Tak hlavy vzhůru,už to musíme protrhnout a nejlépe v sobotu v Praze.