Rozhodčí:Chmelík Matyáš-Kuric Jan,Gartner Matěj

Sestava:Procházka-Bartoníček,Pilař(41.Ferenc),Sobolík,Kozák(69.Vít)-Balcar(55.Straka),Klimus(69.Herák)Minařík(55.Valent),Nguyen(69.Mečíř)-Turner(75.Souček)Škacha

Diváků:60

Branky:Balcar,Bartoníček,Kozák,Turner,Souček,Ferenc

Naše úvodní útočné snahy byly velmi rychlé a důrazné, což soupeři neumožnilo vytvořit si mnoho šancí. Navíc, naše obrana pracovala efektivně a odváděla skvělou práci v tom, že nedovolila soupeři vytvořit si žádné výrazné příležitosti. Na konci poločasu jsme stihli vstřelit alespoň jeden gól. Druhý poločas byl z naší strany ještě lepší a zajímavější. Vstřelili jsme hned pět gólů, což ukazuje naši schopnost udržet vysoký tlak na soupeři po celý zápas. Naše kombinace a pohyb byly velmi dobré, což nám umožnilo vytvářet si a zakončovat gólové šance. Celkově vzato, tento zápas byl výrazným důkazem našeho týmového umu, rychlosti a technických dovedností. Jsme hrdí na to, jak jsme se prezentovali na hřišti, a na naši schopnost držet soupeře pod kontrolou po celý zápas. Výhra 6:0 je výsledek tvrdé práce, týmového ducha a efektivity, a doufáme, že budeme pokračovat v podobných výkonech v budoucnosti.