Rozhodčí:Dorotík Petr, Šiling Karel, Chmelík Matyáš

ŽK.1:0

ČK.0:0

Branky:Nguyen, Kozák, Klimus

Sestava:Procházka-Bartoníček,Sobolík,Pilař,Vít(41.Herman)-Straka(41.Balcar),Klimus,Kozák(62.Souček),Herák(55.Mečíř)-Škacha,Nguyen

Čekal nás zápas mezi FK Orlicko, tým, který se momentálně nachází na 2. příčce v tabulce. Věděli jsme, že to bude těžký zápas, ale byli jsme přesvědeni o tom, že můžeme vyhrát. První poločas byl pro Trutnov jako na houpačce – jednou dole podruhé nahoře. Dostali jsme rychlého góla už ve druhé minutě zápasu, ale to k nám tak už nějak patří, poté se vždycky probudíme do reality a začneme hrát. Díky dvěma krásným gólům jsme si vytvořili dvoubrankový náskok a zdálo se, že máme kontrolu nad zápasem. Druhý poločas však přinesl nečekaný obrat. Orlicko se probudilo a začalo střílet góly. V 60. minutě jsme drželi vedení 3:1. Potom se ale něco zlomilo a Orlicko vstřelilo čtyři branky po našich chybách během následujících 20 minut. Toto utkání poskytlo důkaz, jak rychle se může fotbalový zápas změnit a jak důležité je udržet konzistenci a koncentraci po celý zápas. Budeme muset zanalyzovat, co vše se stalo ve druhém poločase, a hlavně zapracovat na tom, jak můžeme zlepšit svoji obranu a udržet si tempo po celý zápas. Zápas určitě zanechal fanoušky i hráče s hořkým pocitem. I přes skvělý začátek a dvoubrankové vedení na začátku druhého poločasu nakonec MFK Trutnov prohrál 3:5.