Žáci U15

Napodruhé doma výhra, ale s hodně velkým A(le)

Napsal Tomáš Cerman 12.09.2023

MFK Trutnov - Admira Praha 6:3 (2:3)

Branky: Chráska 4, Zákravský 2. Rozhodčí Petrů, ŽK 0:1, diváků cca 45, sestava MFK: Kotyk - Zákravský, Chmelík (57. Onodi), Krtil, Fiebenger - Chráska, Okrouhlický (71. Volhejn), Poláček (75. Kárník), Macháček (71. Škacha) - Balog (61. Nguyen), Petrů (61. Novák).

Hodnocení realizačního týmu: Ačkoliv jsme v zápase rychle vedli 2:0, poločas skončil vedením hostů! Ve druhé půli jsme šli více za vítězstvím a to se v závěru dostavilo.

Za prvních 40 minut ale pochvala nedorazila. Sice jsme dali dvě branky, ale výkon byl znovu ostudný. Bez pohybu, důrazu a zodpovědnosti v obranné činnosti. O poločase jsme si něco řekli, sice to ještě mělo k ideálu míle daleko, ale alespoň kluci na hřišti chtěli konečně makat, bojovat a v rámci možností i rychle kombinovat. Tato poctivá práce byla přetavena ve čtyři branky v síti hostů. No a my věříme, že v dalších zápasech bude zase líp - již tuto středu, v odpoledním vloženém kole proti hradecké Slavii (od 15:00, HSM).