Neděle 29.10.2023 od 10:30, Trutnov - umělá tráva

Branky: 05. Drozda, 37. a 84. Chmelík, 56. a 63. Hledík, 76. Valenta

Trutnov: Matěj Šustr - Sebastian Vieglosz, Vladimír Jůzl, Marek Bischof, Daniel Macháček, Petr Chmelík, Tadeáš Zemánek, Milan Sagasser, Vojtěch Kamitz, Matyáš Drozda, Matěj Hledík, Patrik Valenta, Daniel Pavliš, Jan Duch

Vysoké Mýto: Dominik Parobek - Sofie Novotná, Damina Kukla, Jiří Netolická, Vanesa Horáčková, Šimon Pokorný, Samuel Sabolčík Patrik Tomka, Tadeáš Saláček, Matyáš Bučko, Jiří Krejčí, Michal Mrkos, Marek Radil, Valerii Babenko, Oliver Novotný

ŽK: 0 : 0
ČK: 0 : 0

Diváků: 39

Michal Kamitz, trenér MFK Trutnov:
Nedělní utkání jsem sehráli na domácí umělce, na které trávíme většinu tréninkového času. Bohužel to na naší hře nebylo moc znát. Po většinu zápasu jsme bojovali sami se sebou, chyběla nám lehkost, rychlost, přesnost. Utkání jsme výsledkově zvládli, ale asi jsme všichni čekali něco víc. Do závěrečných zápasů se pokusíme naladit na veselejší notu a kromě zisku bodů předvést i lepší výkon. Všechny zápasy se nedaří, ale i tak to kluci zvládli vítězně. Věřím, že k tomu příště přidáme i větší kvalitu.

Pavel Řehák, trenér SK Vysoké Mýto:
V Trutnově jsme nedokázali navázat na předchozí dvě výhry. Domácí tým potvrdil své kvality a byl na rychlém povrchu (UMT), který nám dělal velké problémy, fotbalovější a přesnější. Přesto jsme dokázali dvě třetiny držet výsledkově zajímavý průběh a je škoda našich rychlých protiútoků, které jsme bohužel nedokázali vyřešit brankově. Ve třetí třetině nám nakonec domácí odskočili na konečných 6:0. Řada hráčů se přiblížila kvalitnímu výkonu z minulého týdne, ale někteří tentokrát za svým maximem zaostali, a to na lepší výsledek bohužel nestačilo.