Otočení nepříznivého zápasu i bod z venku jsou příslibem

Otočení nepříznivého zápasu i bod z venku jsou příslibem

Mistrovské utkání Česká Divize U 15 C 15. kolo

Rozhodčí: J. Vojta – T. Baťa, S. Hanovský

Branky: 29. Šourek, 55. Zajíc, 59.Polák (PK)

ŽK, ČK: bez karet

Diváků: 40

MFK Trutnov U15: Vondrák - Syrovátka, Hradecký (K), Hnízdil, Zajíc – Šourek, Švestka, Štefan, Polák, Olah (78. Geisler), Zbitek (41.Kadlec), (Trenér: Leopold Švanda).

Na úžasné trávě v Chocni naši starší žáci začali zápas proti domácímu týmu nebojácně i přesto, že jsme v zimní přípravě na naší UMT s ním prohráli. Od 29´jsme vedli, ale ke konci I. poločasu jsme se však nevyhnuli identickým chybám jako v minulých zápasech a do kabiny jsme šli s nepříjemným výsledkem stejně jako v zimě na konci 3:1.

Ve druhém poločase chlapci bojovali srdnatě a důsledně plnili pokyny z přestávky. Velká aktivita našeho útoku i přísné uhlídání defenzivních činností v II. půli před pokutovým územím, vyvedla soupeře postupně z rytmu. Kvalita hry se obracela v náš prospěch, a nakonec hráči otočili dvěma brankami skóre na 3:3. Zaslouženě si tak přivezli domů cenný bod do tabulky.