SE ŠTĚSTÍM VYBOJOVANÝ BOD V ZÁVĚRI UTKÁNÍ.

TJ Sokol Třebeš  - Mfk Trutnov U19  2:2 ( 1:0)

82  Daniel Páv (  Samuel Houdek )

Sestava : Petrů – Gabrle ( 69 Leier ), Strasser ( 69 Hradecký), Duch , Rodr,

Fešar ( 86 Široký),Bekr, Houdek, Kruliš, Páv , Doležál ( 76 Budai )

Dále připravení : Taláb , Okrouhlický ,

Utkání očima trenér:Náš klasický venkovní výkon!!Naše výkony doma a venku jsou jako den a noc!Nechápu to!Opět jsme do utkání vstoupili vlažně.Soupeř byl aktivnější a vytvářel si spoustu nebezpečných situací.My jsme drželi ze štěstím bezbrankový stav až do standartní situace kde jsme uplně propadli a soupeř se uaslouženě dostal do vedení!Ve druhé půli po naši chybě v rozehrávce trestal podruhé a vše nasvědčovalo tomu že opět venku prohrajem!V 80min utkání pojedné z mála povedených akcí se nám povedlo snížit a za dvě minuty na to dokonce vyrovnat na konečných 2:2.Musíme si sportovně přiznat že jsme v tomto utkání tahali za kratší konec a bod nám spíše soupeř daroval!Musíme to zlepšit a budeme na tom tvrdě pracovat!!