Rozhodčí:Hejzlar Radek-Kudláček Milan,Šrámek Jakub

ŽK:0:1

ČK0:0

Sestava:Procházka-Bartoníček(76.Straka)Sobolík,Vít(41.Klimus),Valent(76.Herák)-Balcar(41.Ferenc)Kozák,Pilař,Nguyen(76.Souček)-Turner(41.Nulens)Škacha(76.Mečíř)

Branky:Škacha 3x,Klimus 2x

MFK TRUTNOV : TJ SOKOL TŘEBEŠ 5:2 (1:1) Fotbal je hrou plnou nečekaných zvratů a včerejší zápas nám to potvrdil. I když jsme se v prvním poločase ocitli v nevýhodné pozici, skvělé týmové úsilí a strategické střídání přinesly neuvěřitelný obrat, který nám nakonec zajistil vítězství 5:2. Začátek zápasu byl pro náš tým náročný. Soupeř nám v prvním poločase vložil naše schopnosti pod drobnohled a vedl 1:0. Hráči se však nevzdali a ukázali odhodlání i přes tuto ztrátu. Na konci prvního poločasu jsme vyrovnali na 1:1. Bylo zřejmé, že potřebujeme něco změnit, abychom otočili výsledek zápasu ve svůj prospěch. Vhodné střídání, bylo klíčovým momentem zápasu. Noví hráči, kteří vstoupili na hřiště, přinesli svou čerstvost, energii, a hlavně kreativitu do hry, která nám po celý první poločas chyběla. úspěch. S novými hráči jsme vstoupili do druhého poločasu s odhodláním otočit zápas ve svůj prospěch. Naše ofenzíva začala být mnohem nebezpečnější, a to nejen díky novým hráčům, ale také díky zlepšené koordinaci a komunikaci mezi celým týmem. Chtěl bych hlavně pochválit Ondru Klimuse a Filipa Nguyena Otočení zápasu se povedlo a my vezeme 3. body!