MFK Trutnov  - ABC Braník fotbal  2:1  ( 2:0)

Branky : 21. Brhel, 43. V.Fešar  - 58. Busek

Rozhodčí : Vitvar - Kuric, Kubálek

Diváků 40

Sestava : Okrouhlický- Taláb, Gábrle, Frič ( 71. Houdek) ,Kábrt - Dvořák (71. Čibčala) , Rada (83.Vošanovič), J. Fešar, V.Fešar  - Brhel ( 83. Špringer), Široký

Od prvních minut jsme šli za vítězstvím, které nepřišlo samo, ale šli jsme mu hodně naproti. První poločas byl z říše snů ( na naše poměry). Sice jsme dali dva góly - "takové haluze", ale po pěkných akcích. Byli jsme poprvé na domácí přírodní trávě, takže jsme se potýkali i s nějakými nepřesnostmi, ale bojovnost byla fantastická a tak poločasové vedení 2:0 bylo zasloužené. Po poločase to už taková hitparáda nebyla ( přepálené tempo prvního poločasu si vybralo daň). Braníku jsme dovolili i vstřelit kontaktní gól. Naštěstí jsme měli i nadále utkání pod kontrolou a dovedli ho do vítězného konce. Pokud budeme schopni v dalších utkáních zopakovat první poločas, musí se nás každý soupeř už jen bát. Po delším zranění s námi začal znovu trénovat Michal Leier, takže budeme zas silnější. Už se těšíme až budeme znovu kompletní.

V sobotu zajíždíme do Třebše v Hradci Králové.