Dorost U17

Zhodnocení podzimní sezóny U17

Napsal Pavel Matějka, st. 28.11.2023

Hodnocení podzimní sezóny není příjemné z pohledu na tabulku, kde jsme skončili na 12. příčce. Dokázali jsme zvítězit ve čtyřech zápasech, tři jsme remizovali a osm prohráli. Celkové skóre 30:50.

Před sezónou jsme doufali v lepší výsledek. Úplně nám to tedy nevyšlo podle představ, ale o to větší motivaci máme do jarní sezóny. 3-4. vítězství jsme soupeřům darovali. Dostali jsme hrozivých 50 gólů. Máme jistě na čem pracovat.

Tým začal letní přípravu 15.7.2023 a skončil sezónu 11.11.2023. Trenéra Švandu doplnil na pozici asistenta Dušan Poláček. Velkým pozitivem je vytvoření osmnáctičleného kádru a poctivý tréninkový proces během celého podzimu, který se musí do budoucna projevit. Jako každý rok je těžší a těžší stavět tým na zelené louce, tak letos můžeme říci, že příprava nestačila a stabilizace kádru probíhala do posledních minut podzimních mistrovských zápasu. Celý kádr se pravidelně točil, což mělo i vliv na některé výsledky. Výsledky ovlivnily i nemoci a zranění, které nás trápily značnou část sezóny. Závěrem musíme konstatovat, že se podařilo vytvořit kolektiv, který je nastartovaný, konkureschopný a který na jaře bude míchat pořadím. Klukům jistě patří pochvala za docházku, komunikaci a přístup jak k tréninkovému procesu tak ke kolektivu.

Na podzimní sezónu navázala bez přestávky zimní příprava. V té se postupně potkáme s těmito mužstvy:

18.11.2023 Trutnov - Lánov 3:2

25.11.2023 Vrchlabí - Trutnov   4:2