FC SLAVIA HRADEC KRÁLOVÉ  - MFK TRUTNOV U 19

2:2  ( 1:1)

ROZHODČÍ  : KLÍR, NOŽKA, PRUŠINOVSKÝ

BRANKY + ASISTENCE

30 MINUTĚ  DANIEL PÁV PENALTA ( MATĚJ GABRLE )

87 MINUTĚ KRYŠTOF STRUM ( DANIEL PÁV)

SESTAVA : PETRŮ,BUDAI , GABRLE ( 83 POLÁK ) , SOBOL, RODR ( 61 FEŠAR),

STURM, HOUDEK, DUCH, RADA , BEKR ( 84 ŠIROKÝ) , PÁV

DÁLE PŘÍPRAVENI : BRHEL , CHMELÍK

Utkání očima trenéra: K utkání na Slavii jsme zajížděli s cílem pokusit se o zisk prvních tří bodů v jarní části soutěže. Začátek utkání tomu i nasvědčoval, byli jsme aktivnější a také jsme šli do vedení. Bohužel soupeř do přestávky stačil vyrovnat po standartce na 1:1. V druhé půli jsme ve hře byli opět lepším a hlavně i nebezpečnějším týmem. Bohužel jsme golové situace nedotáhli až do konce a naopak jsme po nezvládnutém rohovém kopu inkasovali. Opět hloupý gól. Jak se blížil konec utkání, tak jsme změnili rozestavení a vysokým napadáním soupeře jsme dostali Slavii pod tlak. Odměnou pak byl pro nás alespoň vyrovnávací gól na 2:2. Myslím, že jsme v utkání měli určitě na více než pouze bodík. Trochu to mrzí ,ale musíme prostě bojovat dál a hlavně se vyvarovat hloupých chyb.